28 Ocak 2016 Perşembe

2004 - 2005 Sezonu Antalyaspor Formaları

Bir alt ligdeyiz,
3 farklı teknik direktörün görev yaptığı sezon sonunda, son hafta Kocaelispor'a 1-0 kaybederek ligi 37 puan ile 14. tamamlıyoruz belki de tarihimizin en kötü sezonlarından birisini yaşıyoruz ancak bir sonraki sene sonunda en üst lige çıkacağız.

kadromuzda Burak Yılmaz, Hakan Keleş, Taner Gülleri, Volkan Yaman gibi isimler var.

Gelelim formalara:
Forma üreticimiz ülkemizde pek bilinmese de özellikle kaleci ekipmanlarında bir efsane olan Uhlsport, marka logosunu göğüs bölgesinin üst kısımına yerleştirmiş, formanın göğüs reklamı o zamanlar pek popüler olan Cola Turka markası, zaten kırmızı beyaz olan bu logo forma ile oldukça uyumlu, hazırlık maçı olduğunu düşündüğüm bir maçta da takım Kadıahmetoğulları reklamı ile sahada yer almış, kol reklamı vs reklamlar o sezon yok hatta Yozgatspor maçında Yozgat'ın formasında arma dahi yok, bizim formaların kollarında ve çoraplarda Uhlspor'un yuvarlak logosu yer alıyor.

Beyaz Forma: daha sonra Lotto adlı markanın da hemen hemen aynısını uyguladığını gördüğümüz bugün bile geçerliliği olan standart bir model.

Çubuklu Forma: Hayatımda gördüğüm en ilginç formalardan birisi olmasına rağmen oldukça şık gözüken bir forma modeli, orta çubuk kırmızı renk düzeni ile dizilmiş standart bir çubuklu forma iken göğsün yakaya yakın kısmı yaka, omuzlar ve kolun yukarı bakan kısmı düz beyaz üstelik forma polo yaka diye bilinen bir yaka türüne sahip.
Forma beyaz ağırlıklı olduğu için kırmızı şort ve çorap ile çok daha iyi gözüküyor.

Kırmızı Forma: 2014-2015 sezonu ve 2015-2016 sezonunda da takımımızda benzerlerini gördüğümüz ve dünyada Liverpool ile özdeşleşmiş olan kıpkırmızı bir forma.
 Maç seramonisi öncesi çekilmiş fotoğrafta miniklerin üzerinde görülen formalar ise muhtemelen Antalya içinde üretilmiş ve oldukça kalitesiz ürünler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...