20 Haziran 2017 Salı

2017 - 2018 Sezonu Antalyaspor Formaları NikeMerhaba, Antalyaspor A.Ş. Başkanı Ali Şafak Özürk'ün VTV ekranlarında yaptığı açıklamalar ile formalarımızın yine Nike tarafından üretileceğini ve "zorla" özelleştirilmiş olacağı bilgisini aldık. Öncelikle Antalyaspor formaları hakkında bu ön bilgileri bu denli şeffaf ve hızlı bir şekilde alabilmiş olmak hepimiz için çok güzel.
(Daha önceki yıllarda formaları ilk lig maçında görebiliyorduk daha sonra basında yer alan fotoğraflardan inceleyebiliyorduk.)

Ali Şafak Öztürk açıklamasında bu seneyi de formalar açısından da bir geçiş dönemi olarak değerlendirdiklerini hedeflerinin özgün ve kaliteli formalar giymek olduğunu açıkladı, Öztürk  aynı zamanda Antalyaspor ürünlerinin satıldığı mağaza olan Antalyaspor Store'un da dernek yapılanmasından A.Ş. yapılanmasına geçeceği ve profesyonel bir ekip ile çalışılacağı bilgisini paylaştı.

Formalarımız ile ilgili aldığımız bu haberi sizlerle paylaşmak istedik, bu hafta içerisinde Nike'ın bazı formalarının uyarlamalarını paylaşacağız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...